توسعه فرصت فردا

مهاجرت افغانسانی ها به آلمان از ایران

مهاجرت افغانستانی ها به آلمان از ایران

حضور طالبان در افغانستان با خشونت، ناامنی و بی ثباتی سیاسی همراه بوده و بسیاری از افغان ها را به پناه بردن به کشورهای همسایه سوق داده است که ایران یکی از مقاصد اصلی آن است. این مهاجرت در درجه اول به دلیل نیاز مبرم به امنیت و ثبات و همچنین استفاده از ایران به عنوان پل مهاجرتی است. 

بسیاری از افغانستانی های عزیز قصد این را دارند که از ایران به مقاصد دیگری مثل آلمان و کانادا مهاجرت کنند. 

ما در توسعه فرصت فردا این فرصت را برای شما افغانستانی های عزیز فراهم کردیم. شما میتوانید همین الان برای مشاوره مهاجرت فرم زیر را پر کنید و شرایط خود را برای مهاجرت از ایران بسنجید:

**نکته: لطفا قبل از پر کردن فرم توجه کنید که ما شرایط ویزای بشر دوستانه و پناهندگی نداریم. **

مهاجرت افغانستانی ها از ایران به آلمان به صورت قانونی

مهاجرت قانونی از ایران به آلمان، از جمله برای افغان ها، معمولاً از مسیرهای مهاجرتی تعیین شده پیروی می کند و نیازمند رعایت قوانین و مقررات مهاجرت آلمان است. در اینجا برخی از راه های رایج مهاجرت قانونی برای افغان هایی که به دنبال مهاجرت از ایران به آلمان هستند، آورده شده است:

پیوست خانواده:

اگر اعضای خانواده شما شهروند آلمان یا مقیم قانونی هستند، ممکن است واجد شرایط الحاق خانواده باشید. این به شما امکان می دهد تا به خانواده خود در آلمان بپیوندید، مشروط بر اینکه آنها شرایط خاصی را داشته باشند.

مهاجرت کاری:

اگر پیشنهاد شغلی از یک کارفرمای آلمانی دارید و شرایط لازم را دارید، می توانید برای ویزای کار یا اجازه اقامت اقدام کنید. آلمان یک سیستم کارت آبی برای کارگران بسیار ماهر دارد که می تواند فرآیند را برای متخصصان واجد شرایط آسان تر کند.

ویزای تحصیلی:

اگر قصد ادامه تحصیل در آلمان را دارید، می توانید برای ویزای دانشجویی اقدام کنید. شما باید نامه پذیرش از یک موسسه آموزشی آلمانی داشته باشید و منابع مالی کافی را نشان دهید.

توجه به این نکته مهم است که روند مهاجرت برای افغان ها، مانند هر ملیت دیگر، شامل معیارهای واجد شرایط بودن، مراحل درخواست و شرایط خاص است. برای دریافت به روزترین اطلاعات و راهنمایی در مورد ویزا یا اجازه اقامت آلمان، کار با کارشناسان حقوقی یا مشاوران مهاجرتی که در مورد قوانین مهاجرت آلمان آگاه هستند، می تواند در طی کردن روند موفقیت آمیز مهاجرت بسیار ارزشمند باشد. به خاطر داشته باشید که قوانین و سیاست های مهاجرت آلمان در معرض تغییر هستند، بنابراین بسیار مهم است که در مورد آخرین مقررات و الزامات به روز بمانید.

درخواست پناهندگی از داخل ایران به آلمان

درخواست پناهندگی از داخل ایران به آلمان یک فرآیند پیچیده و از نظر قانونی پیچیده است که اغلب توسط افرادی انجام می شود که در کشور خود با آزار و اذیت یا تهدیدی برای امنیت خود مواجه هستند. در اینجا مروری بر مراحل درخواست پناهندگی از داخل ایران به آلمان است:

تعیین صلاحیت

برای واجد شرایط بودن برای پناهندگی در آلمان، افراد باید معیارهای خاصی را داشته باشند، در درجه اول ثابت کنند که بر اساس نژاد، مذهب، ملیت، عقاید سیاسی یا عضویت خود در خطر آزار و اذیت در کشور خود هستند. 

تماس با UNHCR

کمیساریای عالی سازمان ملل متحد برای پناهندگان (UNHCR) ممکن است در روند پناهندگی نقشی ایفا کند. شما می توانید با دفتر کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در ایران تماس بگیرید تا در مورد وضعیت خود صحبت کنید و در مورد روند درخواست پناهندگی راهنمایی دریافت کنید.

اسناد پشتیبان جمع آوری کنید

شواهدی را جمع آوری کنید که نشان دهد خطراتی که در ایران با آن روبرو هستید، مانند تهدید، آزار و اذیت یا تبعیض. این ممکن است شامل اظهارات شخصی، شهادت شاهدان، گزارش پلیس یا سوابق پزشکی باشد.

سفر به آلمان

در بسیاری از موارد، پناهجویان برای ارائه درخواست رسمی پناهندگی مجبورند به طور فیزیکی به خاک آلمان برسند. این کار را می توان با سفر به آلمان یا یکی از کشورهای اتحادیه اروپا انجام داد.

به دنبال مشاور حقوقی باشید

بسیار توصیه می شود با یک وکیل مهاجرت یا یک سازمان متخصص در مسائل پناهندگی و پناهندگی مشورت کنید. آنها می توانند راهنمایی کنند، به شما کمک کنند تا درخواست خود را آماده کنید، و در طول پروسه پناهندگی شما را نمایندگی کنند.

تقاضای پناهندگی

پس از ورود به آلمان، باید درخواست پناهندگی ارائه دهید. این اغلب می تواند در یک مرکز پذیرش اولیه یا یک اداره مهاجرت انجام شود. آماده باشید تا تمام اطلاعات مرتبط در مورد پیشینه، دلایل درخواست پناهندگی و شواهدی را که جمع آوری کرده اید ارائه دهید.

مصاحبه و بررسی

مقامات آلمانی مصاحبه هایی را برای ارزیابی درخواست پناهندگی شما انجام خواهند داد. این ضروری است که در طول فرآیند صادق و سازگار باشید.

دوره انتظار

پناهجویان اغلب با یک دوره انتظار مواجه می شوند که طی آن درخواست آنها بررسی می شود. این ممکن است شامل بررسی پیشینه، ارزیابی های امنیتی و بررسی قانونی ادعای شما باشد.

انتظار برای تایید شدن

 پس از بررسی کامل، دولت آلمان در مورد درخواست پناهندگی شما تصمیم خواهد گرفت. در صورت دریافت پناهندگی، در آلمان از شما حمایت می شود. در صورت رد، ممکن است این گزینه را داشته باشید که نسبت به تصمیم اعتراض کنید.

درخواست تجدیدنظر و پشتیبانی حقوقی

اگر درخواست شما رد شد، میتوانید نسبت به تصمیم اعتراض کنید و اکیداً توصیه می شود برای روند تجدید نظر از مشاوره حقوقی استفاده کنید.

توجه به این نکته مهم است که روند پناهندگی در معرض تغییر است و اطلاع از آخرین مقررات و الزامات بسیار مهم است. علاوه بر این، روند پناهندگی می تواند طولانی و چالش برانگیز باشد، بنابراین توصیه می شود برای پیمایش جنبه های حقوقی پیچیده و افزایش شانس خود برای یک درخواست پناهندگی موفق، به دنبال کمک حرفه ای باشید.

تیم توسعه فرصت فردا به صورت کاملا قانونی درخواست ویزای آلمان برای شما افغان‌های عزیز فراهم می‌بیند برای رزرو مشاوره رایگان همین الان فرم زیر را پر کنید:

فرم ثبت نام پناهندگی آلمان برای افغانها

فرم ثبت نام پناهندگی برای آلمان را از لینک زیر دانلود کنید:

 

دانلود فرم ثبت نام پناهندگی آلمان

قیمت ویزای آلمان برای افغانها

هزینه ویزای آلمان برای افغان ها بسته به نوع و مدت ویزا متفاوت است. در اینجا برخی از هزینه های تقریبی آورده شده است:

 

ویزای شینگن: 

ویزای استاندارد کوتاه مدت شینگن برای گردشگری، تجاری، یا ملاقات با خانواده و دوستان عموماً حدود ۸۰ یورو برای بزرگسالان هزینه دارد. هزینه های کاهش یافته ممکن است برای کودکان بین ۶ تا ۱۲ سال اعمال شود. کودکان زیر ۶ سال معمولاً نیازی به پرداخت هزینه ندارند.

 

ویزای ملی (بلند مدت):

 ویزای ملی بلند مدت یا مجوزهای اقامت برای مقاصدی مانند کار، تحصیل، اتحاد خانواده یا سایر دسته‌های خاص ممکن است ساختار هزینه‌های متفاوتی داشته باشند. 

 

لطفاً توجه داشته باشید که هزینه های ویزا ممکن است تغییر کند و دقیق ترین و به روزترین اطلاعات را می توانید در وب سایت رسمی سفارت یا کنسولگری آلمان در افغانستان یا با تماس مستقیم با سفارت یا کنسولگری مربوطه پیدا کنید. علاوه بر این، هزینه ها را می توان به ارز محلی پرداخت کرد، و ممکن است استثنائات یا کاهش هایی برای دسته های خاصی از متقاضیان وجود داشته باشد، بنابراین مهم است که قبل از درخواست، شرایط و هزینه های فعلی را تایید کنید.

سوالات پرتکرار در مورد مهاجرت افغان ها از ایران به آلمان

چرا افغان ها از ایران به آلمان مهاجرت می کنند؟

افغان‌ها به دلایل مختلف از ایران به آلمان مهاجرت می‌کنند، از جمله به‌دنبال امنیت در برابر درگیری‌ها، دستیابی به فرصت‌های اقتصادی بهتر، و پیوند مجدد با اعضای خانواده‌ای که ممکن است قبلاً در آلمان باشند.

 

راه های قانونی مهاجرت افغان ها به آلمان چیست؟

    راه های قانونی مهاجرت افغان ها به آلمان شامل الحاق خانواده، ویزای مبتنی بر اشتغال، ویزای تحصیلی، پذیرش بشردوستانه و پناهندگی است.

 

آیا افغان های ایران برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند؟

    بله، افغان ها در ایران عموما برای ورود به آلمان نیاز به ویزا دارند. نوع خاص ویزا به هدف بازدید آنها از جمله گردشگری، تحصیل، کار یا الحاق خانواده بستگی دارد.

 

آیا برنامه های خاصی برای پناهجویان افغان در آلمان وجود دارد؟

    آلمان سابقه طولانی در میزبانی از پناهجویان دارد و ممکن است برنامه ها یا ابتکارات خاصی برای کمک به پناهجویان افغان به ویژه در زمان افزایش مهاجرت وجود داشته باشد.

 

افغان ها هنگام مهاجرت از ایران به آلمان با چه چالش هایی روبرو هستند؟

    چالش ها ممکن است شامل پیمایش الزامات قانونی برای انواع مختلف ویزا، موانع زبانی، سازگاری فرهنگی و به دست آوردن اسناد لازم باشد.

 

چه منابعی برای کمک به مهاجران افغان در آلمان وجود دارد؟

سازمان‌های دولتی و غیردولتی متعددی در آلمان از نظر مشاوره حقوقی، آموزش زبان، کاریابی و برنامه‌های ادغام فرهنگی پشتیبانی می‌کنند.

 

آیا افغان های مقیم ایران می توانند در آلمان درخواست پناهندگی بدهند؟

 افغان های مقیم ایران در صورتی که شرایط پناهندگی را داشته باشند و ترس موجهی از آزار و شکنجه در افغانستان نشان دهند، می توانند در آلمان درخواست پناهندگی دهند.

 

آیا امکان تحصیل افغانی در ایران در آلمان وجود دارد؟

 افغان های مقیم ایران میتوانند برای تحصیل در آلمان برای ویزای تحصیلی اقدام کنند، مشروط بر اینکه شرایط موسسه آموزشی و دسته ویزا را داشته باشند.

 

نقش دولت آلمان در تسهیل مهاجرت افغانستان چیست؟

 دولت آلمان نقش اساسی در رسیدگی به درخواست های ویزا، ارائه حمایت از پناهندگان و اجرای سیاست های مهاجرت ایفا می کند.

 

یک ارائه دهنده خدمات مهاجرت چگونه می تواند به افغان ها در سفر به آلمان کمک کند؟

 ارائه دهندگان خدمات مهاجرت می توانند راهنمایی، پشتیبانی قانونی و کمک اسنادی را به افغان ها ارائه دهند و به آنها کمک کنند تا روند مهاجرت را با موفقیت طی کنند و از انتقال راحت تر به زندگی در آلمان اطمینان حاصل کنند.

258 پاسخ

 1. با سلام بنده با داشتن اسناد اقامت و داشتن همه شرایط سفر به آلمان بدنبال ویزای آلمان میباشم .

  1. سلام دوست عزیز.
   لطفا فرم بالا که در متن قرار دارد را پر کنید تا برای شما تایم مشاوره در نظر گرفته شود

   1. سلام من عبدالله حبیب یار هستم یکی ازنظامی های جمهوری اسلامی افغانستان افغانستان من نه میتوانم برگردم کشور خودم فعلان‌درایران هستم باهزار بدبختی چیتورمیتوانم ویزی آلمان رابه دست بیاورم

     1. مصطفی غلامی استم از افغانستان نمتوانم بر گردم افغانستان فعلا کار گری می کنم در ایران چگونه متوانم ویزه دریافت کنوم

   2. با سلام من اهل افغانستان هستم در دولت قبلی در پلیس بودم بعد از سقوط دولت ایران آمدم همرا خوانوده
    خواهش می کنم همکاری کنید به آلمان بروم

    1. سلام عرض ادب
     لطف بفرمایید درمورداشخاصیکه درنظام جمهوریت ایفای وظیفه مینمودن ویزاصادرمیشودیاخیر
     ازپاسخ دادن تان ممنون میشم

     1. سلام من حافظ هستم خاطره شرایط طالبان افغانستان را گرفتن ۴ سال میشه ساکن ایران هستیم نمی‌تونیم برگردیم افغانستان هیچ مدرک تحصیلی ندارم جز شناسنامه ایران
      منتظر تماسیتوت هستم لطفاً تماس بگیرید

    2. سلام علیکم من معراج احمدی هستم از آفغانستان تو خانواده هفت نفر هستم من کاریگری میکنم مشکل از زنی قبلی دارم نه میتوانم برم آفغانستان و آنجا هم از دست زنی قبلی زندگی نه میتوانم هروز شکایت دادگاه دارم خیلی سخته برایم

     1. سلام من یک خانم بی سرپرست استم دو دختر دارم ده ایران زندگی میکنم خیلی زندگی سختی دارم خودم نمیتانم کار کنم ده خانه برادرم زندگی میکنم لطفا کمک کنین

    1. سلام خسته نباشید خداداد حیدری هستم من با خانواده هستم چطوری میتوانم ویزه آلمان را به دست بیارم جانم به خطر است شرایط زندگی خیلی سخت است فراری شدیم آمدیم به کشوری ایران هستم کمک همکاری کنید ممنون میشم مدارک دارم پاسپورت دارم ۰۹۹۰۷۲۳۱۳۵۶

   3. سلام وقت بخیر اسم من آنیتا است و خیلی سخت به کمک شما نیاز دارم من خیلی تو شرایط بد قرار دارم ۲۳ سال سن دارم و عروسی کردم دو پسر خیلی کوچک دارم و اتباع هستم هیچ مدارک هم ندارم بجز شناس نامه افغانی شوهرم رو طلاق دادم بخاطری این ک خیلی آدم معتاد و خیانت کار دروغ گو بود ۶ همرایش زندگی کردم اما بخاطر دو پسرم ک بی پدر نشن اما او شوهرم قبلی ام قصد جان من را داشت من هیچ کسی رو ندارم آمدم ایران در تهران هستم با دو پسرم پول خانه را هم ندارم ک خانه بگیرم خانه یکی از دوست های ک همرای شان ور یه بسته بندی کار میکنم استم اینم گفته باید یه کاری کنی ما جاه ندارم یه هفته پیش هم شوهر قبلی قصد جان من رو کرد ک دو نفر فرستاده بود ک شارگ من رو بزنن همه بدنم رو تو ۶ سال تیکه پاره کرده دیگه خیلی ناتوان شدم هیج خون در بدنم نمونده چون پول نداشتم برم بیمارستان شما خدا کمک ام کنید آلمان یه کشور خوب ک بتونم پسر ها در امنیت باشن منتظر تماس شما استم

    1. سلام ببخشید مزاحم شدم من بابا و خونوادمو از دست دادم بخاطریکه بابام نظامی بود کشتنش خونوادموهم همین طور من ایران بودم الانشم نمیتونم برگردم افغانستان جونم در خطره اگر میتونید تورو خدا یکاری بکنید برام ویزای آلمانو بگیرید من التن کسیو ندارم ممیتونمم برگردم افغانستان

     1. سلام نجیب الله خدایار هستم مایک خوانوده افغانی هستیم که ۱۰نفر هستیم ما در کشور ایران زندگی میکونیم از دولت ایران و آلمان خواهش مندیم که به ما کمک کنید ویا پناهندگی کشور آلمان رو بگیریم

    2. سلام عاطفه هستم پدرو مادرم افغانستانن منو دوتا خواهرم که یکیش مطلقه هست و یک برادرم ایرانیم چون شوهر خواهرم تهدید میکرد ماهم فرار کردیم اومدیم ایران اینجام خونه عمو ها هستیم خونه نداریم لطفا کمک کنین بتونیم بریم آلمان ?

   4. سلام عرض ادب تقدیم تان اسم من شاکرالدین فامیلی ام باتور افسر ارتش افغانستان هستم ازاینکه شما از عمل های طالبان آگاه هستید زندگی من پراز خطر است نمیتوانم به هیچ وجه به افغانستان رفته نمیتوانم بخواهم افغانستان بروم طالبان ازبین میبرد بخاطر حفظ جانم میخواهم پناهندگی بدهم

    1. سلام ما یک خانواده افغانی هستیم که ۱۳نفر هستیم که در ایران زندگی میکنیم داداش من به دست طالبان کشته شوده از شما درخواست دارم که به ما کمک کنید تا پناهندگی کشور آلمان رو بگیریم یا همون ویزای بشردوستانه بگیرم شماره تماس ۰۹۳۳۹۰۷۵۰۱۵

    1. سلام وقتتون بخیرمحمدعطایی هستم ازافغانستان من۱۶سامه شش کلاس درس خوندم ومیخاهم ادامه تحصیل بدم خواهرم میخاست معلم انگلیسی بشه که طلبان اومدن ماهم اومدم ایران زندگی میکنم وشش نفرهستیم مابرگه سرشماریداریم خیلی ممنون ازدولت آلمان وایران

   5. ما واقعا از معلومات عمومی در خصوص مهاجرت به آلمان از شما خیلی متشکریم باز هم امیدوارم بروز ترین معلومات را ارائه دهید

  2. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که‌ لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به کشور آلمان ببرد

  3. سلام تشکر میکنم از دولت آلمان و از نهادهای دولتی وغیردولتی که مردم آفغانستان کومک وهمکاری میکنن افغان های بسیار درمشگل گیرمان ین همچنان خود بنده بازم تشکر.

   1. سلام خوبی از شما تقاضا دارم که پناهندهگی برام بکیرین دو نفر استم خودم ویک خاهر دارم بس طالبان کرفته افغانستان را به تحصیل نمیمانه مارا میخام برم کشور سه وام

  4. درود بی کران
   من می‌خواهم ویزای بشر دوستانه آلمان را دریافت کنم .آیا در ۲۰۲۴ کدوم برنامه دارد؟

   1. سلام من علی سینا سروری استم ۱۸ سالم است من متعلم صنف ۱۰ بودم در افغانستان و انگلیسی رو تمام کردم وقتی طالبان اومد همه مکتب و کورس ها بسته شد من مهاجر شدم ایران و فعلا هم تنها استم در ایران میخایم مهاجرت کنم در آلمان لطفاً کمک کنید
    اینم شماره تماس من ۰۹۹۲۹۶۱۳۸۴۷

   2. ما افغانها به حمایت نیاز داریم وضعیت ما ده ایران اصلا خوب نیست مجبور زندگی میکنیم بچه های نخبه های ما از خیلی خواسته ها محرم به جرم افغان بودن امکانت نمیدن برای لطفاً کمک کنید

  5. با عرض سلام بنده با داشتن اقامت و داشتن همه شرایط سفر به آلمان بدنبال ویزای آلمان میباشمHallo, ich suche ein Visum für Deutschland, da ich einen Wohnsitz habe und alle Voraussetzungen für eine Einreise nach Deutschland habe

   1. سلام من علی ‌‌هستم‌از افغانستان‌ا مدم‌ایران‌وز‌یت‌مالی‌من‌خوب‌نیست‌سه‌تا‌بچه‌دارم‌بخاطر‌هزاره‌بودنم‌نمیتونم‌برم افغانستان ‌‌میخوام‌بخاطر‌تحصل‌بچه‌هام‌برم‌المان‌لطفا‌کمکم‌کند‌از‌رهنمای‌شما‌سپاس‌گذارم

   2. سلام من ابراهیم رضایی هستم. من خیلی دوست دارم برم آلمان برای ادامه ی تحصیل.
    درایران بخاطره بی پولی نمیتونم ادامه ی تحصیل بدم. تا کلاس نهم درس خوندم و شاگرد زرنگ کلاس بودم و خیلی به درس علاقه دارم. لطفا کمکم کنید که بتونم برم به کشور آلمان و ادامه ی تحصیل بدم. اتباع افغانستانی

 2. سلام خسته نباشید محمد امین هستم از افغانستان سرباز بودم تهدید و شکنجه می‌شدم الانم مهاجر شدم تو ایران زندگی میکنیم تعدادمان ۵ نفر هست اختطار اقتصادی زندگیم خوب نیست آیا کسی هست برایم کمک کند تشکر زیاد

     1. سلام من رامش سخی زاده هستم با مشکلات زیاد افغانستان به خاطر ظلم طالبا مهاجر ایران شدم به ایران هم مشکلات زیاد دارم عروسی کردم خودم تمام مدارک ایران را دارم خانمم نداره خیلی مشکلات ها ره دیدم به کمک شما نیاز دارم

    1. سلام خوشبو نظامی هستم اهل افغانستان دختر خانم ۳۰ساله هستم فعلا مهاجر شدیم در ایران تنها هستم فامیل ندارم در ایران شرایط بد زندگی بسر میبرم حتا جای بود باش ندارم قبل از دولت طالب ها در افغانستان در یک دفتر خارجی کار می‌کردم و همچنان یک ورزشکار بودم نظر به این تهدید شدم به مرگ آمدیم در ایران وهیچ پول برای مخارج خود ندارم وفعلا نیاز دارم یک سازمان ویایک شخص مرا کمک کند تا به یکی از کشور های مانند آلمان یا کانادا منرا انتقال دهد خواهش کمک ام کنید به یک دختر خانم جوان در چنین شرایط سخت خیلی سخت است من خیلی جاها جستجو کردم هیچ کسی را نتوانستم پیدا تا کمک ام کند به دفتر سازمان همچنان رفتم کمک نتوانستن فقد یک شماره دادن تماس بگیرید تا ثبت شوید ولی اصلا جواب نمیته خیلی مشغول است خط شان لطفا اینم شماره تماس من ۰۹۳۷۸۲۰۸۳۹۸

   1. سلام خسته نباشید من اسدالله دلسوز هستم مشکلات خیلی زیاد داشتم افغانستان افغانستان ترک کردم آمدم ایران من می‌خواهم ویزای بشردوستانه ثبت راجستر کنم من پاسپورت دارم قانونی آمدم از ایران من می‌خواهم آلمان بروم زندگی را تازه آغاز کنم برای من همکاری داشته باشید تاریخ تولد ۱۳۷۰ماه۱۲ /۲۷تاریخ

  1. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که‌ لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به کشور آلمان ببرد وتعداد فامیل من ۶ نفر می باشد

 3. سلام سجاد عارفی هستم اهلی افغانستان ۱۶سالم است میخوام برای کار بیرم آلمان لطفاً منو راهنمایی کنید

     1. محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به آلمان ببرد تعدادی فامیل من ۶نفر است

     2. سلام من میرویس صافی هستم در ایران هستم زندگی سخت است برای تحصیل کردن می‌خوام آلمان بروم لطفاً کمکم کنید ممنون پاسخ بدید

     3. سلام اسم من عبدالاحمد مبارز است من ۱۷ سال به حکومت قبلی پولیس بودم تحت تعقیب طالبان بودم مدت دوسال میشود همراه خانم وشش فرزندم به ایران مهاجر شدم حالا در ایران بخطر دیپورتی مواجه هستم نمیدانم چکارکنم

     4. ما افغانها به حمایت نیاز داریم وضعیت ما ده ایران اصلا خوب نیست مجبور زندگی میکنیم بچه های نخبه های ما از خیلی خواسته ها محرم به جرم افغان بودن امکانت نمیدن برای لطفاً کمک کنید

     1. فرمی که در بالای صفحه قرار داده شده است دوست عزیز. یک سری اطلاعات از شما گرفته میشود که بر اساس آن ها ما به شما زمان مناسب برای مشاوره را میدهیم

     2. سلام امیده توخی استم اهل افغانستان یک سال میشه ایران استم شوهرم المان اس میخواهم وقت سفارت المان بگیرم

   1. سلام من میرویس صافی هستم من برای تحصیل کردن می‌خوام آلمان بروم مدرک ایران هم دارم در ایران برای تحصیل کرده نتونستم لطفاً کمکم کنید ممنون میشم اگه پاسخ دهید ممنون

   2. سلام خسته نباشید من دیپلم فنی دارم و زبان آلمانی میخام شروع کنم برای آوسبیلدونگ کاراشو پیش ببرم رزومه و ترجمه مدارک اینا انجام بدم اما نمی‌دونم من با مدرک سر شماری میتونم ویزا بگیرم یا کارهای دیگ رو انجام بدم شرایط چطوریه از لحاظ مدارک حتما باید اقامت داشته باشی مثل آمایش اینا ؟

    1. سلام من ایرانم با دوفرزندم شوهرم المان اس قبولی داره ده مامیشه ایجااستیم زیاد به مشکل استم چتورمیتوانم سفارت المان وقت بگیرم

  1. سلام علیکم من معراج احمدی هستم از آفغانستان تو خانواده هفت نفر هستم من کاریگری میکنم مشکل از زنی قبلی دارم نه میتوانم برم آفغانستان و آنجا هم از دست زنی قبلی زندگی نه میتوانم هروز شکایت دادگاه دارم خیلی سخته برایم

 4. سلام من یک دختر افغانی هستم که توی ایران زندگی میکنم به تازگی اومدم اینجا خانوادم توی فرودگاه افغانستان از دست دادم الان به برادرم باهم هستیم من ۱۸سالمه و برادرم ۲۱سالشه او ناراحتی قلبی داره و من هم کم خونی دارم اینجا شرایط خوبی نداریم نمیتونیم درس بخونیم حتی خونه هم نداریم اول از همه از خداوند مهربان میخوام کمکمون کنه بعدشم از دولت آلمان خواهش میکنم کمک کنید

   1. سلام همشهری های عزیز مرتضی هستم اهل کشور افغانستان ودر تهران سکونت دارم خانواده های که نیاز ب منزل اسکان دارن با شماره تلفن من تماس با ب ایمیل من پیام بگذارید
    شماره تماس ۰۹۱۰۸۷۴۱۳۵۱
    ایمیل mortezaalizade348@gmail.com

   2. سلام اسدالله دلسوز مشکلاتی که پیش آمده افغانستان ترک کردم پاسپورت افغانی دارم قانونی آمدم ایران تولد ۱۳۷۰ ایران جای مناسب نبود برای من اگر میشه برای من کمک کشور آلمان ویزای بشردوستانه درخواست دارم خواهشمندم برای شما برای من کمک کنید من استاد ساختمان سازی شغل من است افغانستان مشکلات زیاد دارم دیگر نمی‌توانم بر گردم۰۹۹۶۵۲۶۲۸۴۸شماره من

   1. سلام سیداحمد نورزاده هستم ازافغانستان متولد ایران هستم وبخاطر تحصیلات خودبه افغانستان رفتم وتحصیلات خودم رودریکی ازدانشگاه علوم پزشکی ثبت نام کردم ورشته پرستاری خوندم و۸سال سابقه کار در بیمارستان داشتم ودپلوم خودم روگرفتم و با حمله طالبان وجنگ ازکشورهای شدم وایران پناهنده شدم وتنها چیزی که تونستم بیارم مدارکم بود واقامه ایران من مفقود شد حالا میخواهم دریکی ازکشورهای خارجی کانادا یا آلمان شروع به کارکنم وازشما خواهشمندم در این زمینه کمک کنید ممنون میشم

  1. سلام من رحمان هستم ساحب ۴ تا فرزنده و یک عروس دخترم زبان آلمانی خونده مدرک گرفت آیا رای هست کمکم کنید از ایران خسته شدم اجاره ها خیلی گرانه بده درآمد خیلی خیلی کم کار نیست خیلی بده کارم شما را بخدا کمکم کنید مدارک کارت هوشمند دارم همه ما

 5. سلام خسته نباشید محمد ناصر مهرجو هستم الان دو ساله ایران هستم بچه هایم همه بی سرنوشت هستن همه شأن میخواهم درس بخوانند ولی اینجا تو مدرسه نپزرفتشان ما میخواهیم کشوری زندگی کنیم که بچه هایمان درس بخونن سرنوشت شأن معلوم باشه اینجا
  معلوم نیست چه سرنوشت پیش روح داریم کسی برای ما حترام قایل نیست

 6. سلام فرزانه هستم ۲۲ سال سن دارم مادرم در یکی دفاتر خارجی به اسم Swedish committee for Afganistan کار می‌کرد بعد ورود طالبان و اینکه تحت تعقیب آنها بود نتوانست به کارش ادامه دهد و ما مجبور به ترک وطن شدیم فعلا ایران زندگی می‌کنیم و قصد مهاجرت به کشور آلمان را داریم پنج نفر طبقه اناث هستیم زندگی برایمان خیلی دشوار شده تو ایران و تنها سرمایه ک داریم ۲۰ هزار دالر میباشد

  1. سلام دوست عزیز. پیشنهاد میکنیم ابتدا یک نفر از اعضای خانواده را بفرستید و در طول زمان با ویزای پیوست بقیه اعضای خانواده را بفرستید

   1. سلام سید رضا موسوی هستم تابعیت افغان هستم من توی دولت قبلی افغانستان کارمند رادیویی بودم وقتی دولت سقوط کرد مجبور شدم با خانواده ام بیام مشهد زندگی کنم میشه راهنمایی کنید که چه جوری اقدام به سفر آلمان کنم

     1. Hello, courtesy, my name is Mohammad Saber Atai, my surname is from Afghanistan, we just came to Iran, I am an artist, I was threatened by the Taliban, I had to immigrate to Iran with my family, my job is an artist, I am a singer, I am asking you to help me.

   2. محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به آلمان ببرد تعدادی فامیل من ۶نفر است

  2. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که مرا به کشورهای اروپایی کمک کند من بافامیل خودستایی چهار فرزند دارم سه پسر یک دختر همه شان زیر سن ۱۰ سال به پاین هستند

 7. سلام عبدالرحمن خواصی هستم ۲۷ سال عمر دارم من در نظام جمهوریت در وزارت دفاع ملی بحیث داکتر اوردو ملی کار می کردم بعد از ورود طالبان نتوانستم کار را ادامه بدهم حتا تا اینکه تحت تعقیب طالبان بودم و من مجبور شدم تا در یک جایی امن خود را پنهان کنم و فعلا هم نمیتوانم آشکارا گشت و گذار کنم

 8. سلام عبدالرحمن خواصی هستم ۲۷ سال عمر دارم من در نظام جمهوریت در وزارت دفاع ملی بحیث داکتر اوردو ملی کار می کردم بعد از ورود طالبان نتوانستم کار را ادامه بدهم حتا تا اینکه تحت تعقیب طالبان بودم و من مجبور شدم تا در یک جایی امن خود را پنهان کنم و فعلا هم نمیتوانم آشکارا گشت و گذار کنم

  1. سلام عارف هستم من ۱۸سال سن دارم اما الان دو سال است ایران زندگی میکنم من بخاطری از افغانستان به ایران آمدوم که مذهب من شیعه بودنم است مه در زندگی در افغانستان برای من امن نبود من قصد مهاجرت به آلمان را داروم

   1. سلام من اتباع هستم و دوتا فرزند دارم شوهرم ۴ سال هست منو ترک کرده است و من با فرزندانم تنها زندگی میکنم من درحال حاظر در ایران زندگی میکنم و میخواهم که به آلمان مهاجرت کنم ممنون میشم تماس بگیرید و کمک کنید

   2. سلام سیداحمدهستم یکی ازپرسونل بیمارستان درافغانستان کارمیکردم وباحمله طالبان وجنگ میان دولت به ایران پناهنده شدم ودرخواست کاردرمانی را دارم ومدارک ودیپلوم وتقدیرنامه همراه دا رم‌ و۲الی۳باردرخواست کاری دادم اما پاسخ درستی به من نرسید وازشما خواهشمندم که دراین زمینه کمکم کنید.ممنون میشم

    1. سلام من عبدالرئوف هستم نمیتونم برگردم کشورم
     و پاسپورت ندارم چون ک در افغانستان کسیو ندارم و تنها موندم و میخام ب م ب آلمان چطور میتونم برم

 9. سلام عبدالرحمن خواصی هستم ۲۷ سال عمر دارم من در نظام جمهوریت در وزارت دفاع ملی بحیث داکتر اوردو ملی کار می کردم بعد از ورود طالبان نتوانستم کار را ادامه بدهم حتا تا اینکه تحت تعقیب طالبان بودم و من مجبور شدم تا در یک جایی امن خود را پنهان کنم و فعلا هم نمیتوانم آشکارا گشت و گذار کنم و چند مدت پیش طالبان منو با خود بورده بودن و شکنجه کردن

  1. سلام من تنهایی اومدم ایران فامیلم افغانستان است وضعیت بد اقتصادی داریم اونجا بخاطری همون مجبور شدم بیام ایران از اینجا درخواست پناهنده گی برای آلمان رو میخام

  2. سلام من تنهایی اومدم ایران فامیلم افغانستان است وضعیت بد اقتصادی داریم درس تحصیل رو گزاشتم کنار از اونجا بخاطری همون مجبور شدم بیام ایران از اینجا درخواست پناهنده گی برای آلمان رو میخام

 10. سلام من نظامی هستم نمیتوانم به افغانستان برگردم با خانواده ام در ایران هستم اوضاع خوبی ندارم میشه کمکم کنید ممنون

 11. سلام اسماعیل جعفری استم در ایران زندگی می کنیم با خوانواده ما میخواهیم مهاجرت کنیم از این وضعیت بی پولی خواهش میکنم برای ما یه کار بکنید ما میخواهیم بریم کشوری که بتونیم درس بخوانیم

 12. سلام علیکم من فرزانه استم ۲۲ سال سن دارم. پدرم قرض دار است و از وقتی که طالبان آمد. طلبکار پدرم که عضو گروه طالبان است پدرم را زندانی کرد و می خواست مرا به عنوان قرض ببرد که من و برادرم ۲۰ سال سن دارد مهاجر شدیم . لطفا کمک کنید ما هیچ سر پناهی نداریم چی قسم درخواست بدهیم و شرایط ش چگونه است ؟

 13. سلام
  در نظام قبلی جمهوری اسلامی افغانستان ایفای وظیفه می کردم و نظر به تحدید های امنیتی ناچار شدم به کشور ایران مهاجرت کنم و فعلا با پاسپورت افغانستان و اقامه یکساله ایران دارا هستم و می‌خواهم از هر طریق و روش امکان داشته باشد آلمان سفر کنم

  1. سلام خسته نباشید من یازده ماه میشه ایران استم بادو فرزندم شوهرم المان است اینجا سر پرست نداریم میخواهم پیوست به خانواد در سفارت المان وقت بگیرم کمک کنید

 14. من اهل افغانستان هستم ولایت کندز درافغانستان شرایط خیلی دشوار است میخواهم درکشور آلمان زنده گی کنم هم مصونیت جان خویش وهم ادامه تحصیل.

 15. من اهل افعانستان از ولایت کندز هستم فعلا در کشور ایران زندگی میکنم میخواهم در کشور آلمان زندگی کنم

 16. من ازکندزافغانستان هستم درافغانستان شرایط خیلی دشوار است ازنگاه تحصیل واقتصاد نمی‌توانیم به خواسته های خود دست پیدا کنیم میخواهم درآلمان زنده گی را پیش ببریم

   1. محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به آلمان ببرد تعدادی فامیل من ۶نفر است

 17. سلام خسته نباشید بنده ۱۸ سالم هست و تازه کار آموز تراشکاری هستم و عمو من اقامت اتریش را دارد میشه من از طریق اون برم

   1. سلام من در دولت گذاشته افغانستان یک سرباز بودم و حالا نمتونم به افغانستان برگردم بخاطری امنیت جان خود برگردم و من بی سرنوشت شدم حالا آیا میتوانم به کشور دیگری سفر کونم

    1. سلام.. خانواده من در دولت بودن به این دلیل ما را شکنجه و ازیت وآزار فرار نموده و در ایران زندگی سختی داریم سه برادرم هم در ارتش ویکی نزد خارجی ها بگرام هم وظیفه انجام داده اس

   2. سلام احمد خان سلطانی هستم مهاجری افغان در ایران م ما در ایران شرایط سختی به سر می‌بریم در افغانستان �ی‌توانیم از از دست طالب‌های خونخور ما نمی‌توانیم در افغانستان زندگی بکنیم لطفاً ما از دست طالبان فرار کردیم آمدیم کشور طالبان همه خانه مان آتش زدن ۰۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵

 18. سلام من فرم رو دانلود کردم و برای هریک از اعضای خانواده پر کنم ؟
  بعد از پرکردن باید به کجا بفرستم ؟

  1. سلام عرضه ادب عبیدالله صابری هستم ۲سال قبل آمده ام ایران باخانواده ام درافغانستان راننده بودم درناتو
   درایران واقعا زنده گی سخت است میخاستم یک کشور برم راحت باشم باخانواده تشکر

 19. سلام بنده محمد نعیم دانش هستم فارغ‌التحصیل رشته حقوق از هرات. چهارسال بعدازفراغت بیکارماندم چون وضعیت مالی ام خیلی ضعیف بود ونتوانستم ادامه تحصیل بدهم وبرایم یک کار مناسب پیدا کنم اکنون دوسال است در ایران آمدم ودر یکی از کارگاه های خیاطی کار میکنم وشغلم خیاط است ومجرد می‌باشم ودرایران باما برخورد خوبی نمیشود و امنیت شغلی ندارم ومیخواهم به آلمان سفر کنم تا یک زندگی نسبتا راحت وامنی داشته باشم تا بتوانم ادامه تحصیل بدهم وهم کار کنم لطفا کمکم کنید تشکر.

 20. سلام من یک برادر معلول ذهنی دارم و تمام مدارک بیمارستان وی موجود است خیلی از اقوام ک در المان زندگی میکنند ب من گفته اند ک از طریق سازمان ملل میتوانم ویزای بشر دوستانه بگیریم میخاستم از شما متخصصان بپرسم ک ایا این حقیقت دارد؟

  1. باعرض سلام خدمت کارمند مهاجرتی سیدآقا حکیمی ۳۴سال هستم ۵ تاه فرزند دارم ۲ دوتا پسر و۳ دوختر شرایت تحصیل درایران برای فرزندانم خیلی سخته خودم شغل کارگر هستم اسم خانم سهیلا عثمانی واسم فرزندانم مریم وزینی وثناو سمیع الله وزبیح الله شرایتون زندگی درایران برایمان سخته

 21. سلام خسته نباشید احمد خالد رسولی هستم فعلا در افغانستان زنده گی میکنم من یکی از سازنده های رباتیک از قبلا تانک پهپاد تیاره های بی سرنشین وغیره دیگه چیز ها میسازه اگه خواستین از طریق واتساپ ویدیو هایش را برایتان از طرف واتساپ ارسال میکنم اما جانم در خطر است لطفاً به من کمک کنید تا بتوانم در امنیت قرار بگیرم میخواهم آلمان باشم

 22. فرار از دست طالبان از افغانستان به کشور همسایه ایران میخواهم که به کشور های اروپایی برم

   1. سلام من فعال جامعه بودم و شوهرم نظامی از افغانستان فرار کردم به کشور ایران آمدم و سه دختر دارم که از درس تحصیل ماندن کمک کنید می‌ترسم شوهرم نظامی اس مرزنخورد نخورد من مدرک اقامت ندارم و در خطر هستم

 23. سلام من گل احمد کریمی هستم از هرات افغانستان به ایران امدم و فعلا به مشهد زنده گی میکنم من یه خوانوده ۵نفر هستم دختر بزرگ تلاسمی داره و فقد داخل مشهد میتونم براش خون کار کنم اگه کمک کنین که مهاجرت کنم اونجا خوب میشه به امید خدا

 24. سلام راضیه شیرزاد استم مدت یک سال میشه از افغانستان امدم ایران خودم نان آور خانه بودم در افغانستان طالبان وظیفه را ازما گرفت فعلا در شرایط خوبی نیستم در ایران میشه همکاری نمایید.

 25. سلام من محمد علی ‌‌هستم خانواده‌پنج‌نفره‌‌در‌افغانستان‌بخاطر‌هزاره‌بودنم‌نمیتو‌نیم‌بیریم‌‌۳تا‌بچه‌دارم‌وزیتم‌خوب‌نیست‌‌بخاطر‌تحصل‌بچه‌هام‌میخام‌برم‌المان‌لطفا‌کمکم‌کنید‌ازشما‌سپاس‌گذارم

 26. سلام من محمد علی ‌هستم‌از افغانستان ‌امدم‌ایران‌. خانواده ‌‌پنج‌نفره‌هستم‌خاهیش‌مکنم‌کمکم‌کنید‌وزیت‌‌خوب‌نیست‌من‌هزاره‌هستم‌در افغانستان‌ن میتونم‌بیرم‌میخوام‌برای تحصل‌بچه‌هام‌برم‌کشور‌اورو‌پایی‌از‌لطف‌شما‌سپاس‌گذارم‌کمکم‌کنید‌لطفا

   1. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که مره کمکم کند من با زن بچه‌هایم هستم لطف کنید تشکر

 27. سلام عرض ادب من جمشیدی هستم از هرات افغانستان در تهران مقیم هستم دارای همسر دو فرزند ۷و۴ساله وقصد مهاجرت به آلمان رادارم فعلا در تهران سرایدار هستم

 28. سلام اسم من بشیراحمداس متاهل هستم دارای دوفرزندن دخترپسرهستم فارغ تحصیل رشته ساینس امابااوضاع بعد اقتصادی رفتم با پولیس پیوستم بعدازآمدن طالبان ازترس وهراس آنها به کشور ایران مهاجرت کردم حال حاضر ازشماخواهان کمک هستم تابه یک کشورآلمان برده یک زندگی بدون خطردرکنارفامیل داشته باشم جهان سپاس ازشما

  1. سلام عبدالحکیم محمدی هستم خودم ده ایران هستم خانودم در افغانستان اس متحیل استم ۲ خانم دارم یک دختر دارم یک پسر دارم ۲ برادر دارم مادرم دارم یک خواهر دارم زنی برادرم اس مخایم برم ده آلمان جانم زیاد بخاطر قبلن سربازی افغانستان بودم

 29. سلام وعرض ادب خدمت شما دوست عزیز
  بنده از اتباع افغانستان هستم
  دارای اقامت قانونی ایران
  همراه با خانواده قصد گرفتن ویزای کشور آلمان را دارم
  دارای ۳فرزند دختر هستم ۱۵ ساله ۱۲ ساله ۷ ساله
  وهمسرم
  حدامکان همه ای اعضای خانواده
  اگر نشد. خودم با یکی از فرزندام
  دارای سرمایه ۷۰ هزار دلاری هستم

  1. سلام ارز ادب من من طالبان تهدید به مرگ کرد من پاسپورت دارم چه کنم از افغانستان هرات هستم

   1. سلام خود را به ایران برسانید و از دست طالبان خود را نجات دهید.
    پس از آنکه به ایران رسیدید با داشتن پاسپورت و مدرک تحصیلی و ده هزار دلار پول میتوانید با خاورمیانه برای همیشه خداحافظی کنید.

 30. باسلام وقت شما بخیر. سعیدرسولی هستم ازهرات افغانستان درحال حاضربه ایران زندگی میکنم . شغل ۱۳ سال میشه زنبورداری میکنم هرات و ایران دوست دارم باخانواده برای ادامه کاربرم کشور آلمان متاهل هستم یه دختردارم ۸ ماهش است خودم پاسپورت دارم خانمم بادخترم پاسپورت ندارن ودرهرات افغانستان هستن فعلاً باتشکر

  1. عرض سلام خسته نباشید بشیر حیدری هستم از بغلان در ایران زندگی میکنم وضعیت مالی ما خب نیست
   پنج سال شغل سابقه کاری دارم در نجاری پاسپورت ندارم فقط تسکره با برگه سرشماری دارم راه نامای کنید ممنون میشم

  2. سلام من احمد خان سلطانی افغان در ایران � شرایط سختی به سر می‌بریم روز طالبان در افغانستان برگشت ما نتوانستیم در افغانستان زندگی کنیم طالبان خانه‌هامان طالبان آتش زد �فاً برای ما رسیدگی کنید ما شرایط سختی به سر می‌بریم افغانستانم رفته نمی‌توانیم شما را خدا یک کاری بکنین لطفاً از سفارت آلمان خواهش دارم �فاً به ما رسیدگی کند ما شرایط سختی به سر می‌بریم در ایران اما طالبان به خاطری که پدر اونا دولتی بودن ۰۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵ شماره واتساپ ahmdkhansltany85@gmail.com

 31. محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به آلمان ببرد تعدادی فامیل من ۶نفر است

 32. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که در همکاری کند به کشور های اروپایی لطفا نموده کمک کنیدبافامیل هستم ۴فرزند دارم سه پسر یک دوختر سال شان ۷و۵و۳و۲هست

 33. سلام ‌من‌حبیب‌الله ‌از‌پناهنده ‌افغانستان ‌شرایت‌زندهگیم‌خلی‌سخت ‌هست ‌فعلا‌ایرا‌زندگی‌مکنم‌‌مخاهم‌به‌
  آلمان ‌سفر ‌‌کنم‌برایکار‌کردن‌درس‌خادن
  در‌ایران‌نمتانم‌درس‌بخانم

 34. سلا گل مرزا رضایی استم همرای خانمم در ایران زنده گی میکنم ما از افغانستان فرار کدیم همرای خانمم که دوستش داشتم حالی طالبان در پشتی ما اس جانی ما در خطراس اگه افغانستان بریم ماره میکشن خواهش میکنم درخواست منرا بپذیرن

 35. سلام گل مرزا رضایی استم همرای خانمم در ایران زنده گی میکنم ما از افغانستان فرار کدیم همرای خانمم که دوستش دارم حالی طالبان در پشتی ما استن جانی ما در خطر اس اگه افغانستان بریم ماره میکشن خواهش میکنم درخواست منرا بپذیرن

 36. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که‌ لطف کندمره همراهی زن بچه‌هایم به یک کشور اروپایی ببرد

 37. سلام من یک دختر افغان هستم بخاطر ادامه ورزشم می خوام با خانواده ام مهاجرت کنم آلمان لطفا میشه منو راهنمای کنید چجوری ثبت نام کنم

   1. سلام من باخانوادم۴نفریم دارای برگه سرشماری سبزهستیم وبعدازحکومت طالبان مجبوربه ترک وطن شدیم وایران هستیم برادرم ودایی همسرم مامورنظامی کشوربودوبه دلیل نزدیکی که باهم داشتیم طالبان خانه مان راتصرف کردن وبی جاماندیم هم اکنون هم سرایداری میکنم باحقوق۵میلیون که دراین شرایط هیچی نمیشه میخواهم درخواست پناهندگی بدم امانیازبه راهنمایی دارم

 38. سلام خسته نباشید ما اتباع افغانی که مقیم در تهران استیم بابام نظامی دولت پیشین بود بخاطر شرایط دشواری که تو افغانستان داشتیم از نظر مالی اومدیم تهران الانم شرایط سختی داریم یک خانواده ۶ نفری استیم من و خواهر برادرم نمیتوانم ادامه تحصیل بدیم میخوایم بریم آلمان میشه بگین چطوری میتونم برم

 39. سلام خسته نباشید
  من با خانواده ام هستم پسرم ۱۳سال دارد و کلاس هفتم مدرسه است خانم ام ۲سال درس خوانده خودم ۱۲سال درس خوانده ام و مدت ۱۴سال در ریاست نظارت و ارزیابی پروژه های وزارت زراعت سابقه کار دارم زبان انگلیسی کمی بلدم خواندن نوشتن ۲برنامه کامپیوتر را هم بلدم ورد و اکسل فعلا در یک شرکت تجاری منحیث بسته بند کار میکنم کارت اقامت نداریم برگه سرشماری داریم میشود که از سفارت افغانستان پاسپورت بگیریم

   1. سلام محمد امین صدیقی هستم سربازی دولت قبلی افغانستان الان درایران زندگی میکنم مدت دوسال می‌شود اختصاص دورست ندارم کسی است که مره کمکم کند من با زن بچه‌هایم هستم لطف کنید تشکر

 40. سلا صبح تان بخیر ضیاالله ستاری هستم ۳۴سال عمردارم مدت ۱۳سال درارتش قوای مسلح افغانستان درولایت های شمال وجنوب بانیروهای ائتلاف ازجمله بانیروهای آمریکایی آلمانی فرانسوی دربخش های کمک اولیه وعملیات زمینی وهوای وهم چنان مدارک دردست دارم اشتراک نمودیم وفعلا ازترس طالبان فرارنموده مدت بیشتراز دوسال میشود که همراه زن و بچم در ایران زندگی میکنم ممنون ازشما

 41. Hello, I am Shamsuddin Kankwal. I am currently living in Iran. I traveled to Iran from Afghanistan due to some of the problems I had in Afghanistan. Now I am an immigrant in Iran. I do not have a good situation here. I came to Iran, please help us so that we can reach the same place, thank you

 42. سلام من یوسف خرمی هستم ۱۵ ساله ولی اندازه یک ادم ۳۰ ساله کار میکنم و دارای پاسپورت اقامتی هستم و میخواهم برم کشور المان ایندمو بسازم امکانش هست برم

 43. سلام من سیدیوسف هستم افغانی هستم و عضو نظامیان سابقه افغانستان بودم خودم ایران آمدم مدت یک ساله. خانواده ام افغانستان مندن نتونستم بیارم باید چیکار کنم

 44. سلام احمد خان سلطانی هستم یکی مهاجران افغان در ایران �ایط سختی به سر می‌بریم لطفاً خواهش می‌کنم از سفارت آلمان برای مهاجرین افغان برای برای پاسپورتم داریم در افغانستان روزی که طالبان آمده تهدیدهای امنیتی بالاست زندگی کردن در افغانستان بسیار مشکل است لطفاً صدای ما را بشنوید ما شرایط سختی به سر می‌بریم در ایران شماره واتساپ ۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵ ۰

 45. سلام احمد خان سلطانی هستم مهاجر افغان در ایران شرایط سختی به سر می‌بریم در ایران لطفاً خواهشانه از سفارتی آلمان سفارت آلمان شرایط سخت به سر می‌بریم اما در افغانستان جای زندگی کردن نداریم از دست طالبان اما ما روزی که طالبان گرفته است ما خانه را ندیدیم از سفارت آلمان خواهشانه برای ما رسیدگی شود � خیلی شرایط سختی به سر می‌بریم ۰۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵ شماره واتساپ افغانستان زندگی ما از دست طالبان به آتش کشیده شد

 46. سلام تشکر میکنم از دولت آلمان و از نهادهای دولتی وغیردولتی که مردم آفغانستان کومک وهمکاری میکنن افغان های بسیار درمشگل گیرماند یم همچنان خود بنده همرای فامیلم در تهران بسیار درمشگل هستم .

 47. سلام احمد خان سلطانی هستم مهاجری افغان در ایران م ما در ایران شرایط سختی به سر می‌بریم در افغانستان �ی‌توانیم از از دست طالب‌های خونخور ما نمی‌توانیم در افغانستان زندگی بکنیم لطفاً ما از دست طالبان فرار کردیم آمدیم کشور طالبان همه خانه مان آتش زدن ۰۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵

 48. سلام احمد خان ما از شرایط سختی که در افغانستان پیش آمد ما افغانستان ترک کردیم در ایران پناه آوردیم طالبان افغانستان را گرفت ما و شرایط سخت افغانستان ترک کردیم �ا از شما خواهش می‌کنم سفارت آلمان تام و جای هم برسیم ما آسیب پذیر هستیم ۰۹۳۶۷۳۵۶۱۷۵

 49. با عرض سلام اسم من آصف هست ۲۴ ساله هستم من قبل از آمدن طالبان مجبور به ترک کشور و خانواده ام شدم چونکه یک نظامی بودم و طالبان برم یک تحدید بود فعلآ در ایران به سر میبرم هیچ مدارک هم ندارم لطفا مرا رهنمای کنید تشکر از شما

 50. دین محمدسلطانی دارند۴فرزندزیری معلم مکتب بخش نسوان بودم همیشه تهدیدازطرف طالبان به مرگ میشودم باگلوله زخمی کردن بخاری نکردن همکاری واساسی مجبوربه فرارش دم تمامن بازمانده وزین گیم ازبین بردن الانم توایران شرایط زیندگییم خیلی دشواراست نبودن جامگان نبودن تحصل ازدولت دوست آلمان میخاهم بنده رابه آلمان به پناهندگی قبول نمایندممنون ۰۹۹۱۹۳۹۹۰۸۹

 51. منم رومیزه سلطانی دانشجواستم پدرم معلم مکتب بخشی نسوان بودهمیشه تهدیدبه به مرگ میشودازطرف گروه جهل فرانسه ایران کردیم الانم شرایط زیندگیمان خیلی سخته برادرام کوچیک یکساله وروزهای نوزاداستن بابام پاهاش دردمیکندنمیتاندکارکندوبابام گلوله هم خورده شرایط زیندگیمان به صفاست نبودن جامگان ونبودن تحصل ازدولت آلمان میخاهم حرچی زودتربنده رابه پناهندگی قبول نمایندممنون شماره خانه ۰۹۹۱۹۳۹۹۰۸۹ ) ژگ ‌‌
  ث؟)

 52. رومیزه سلطانی دانشجواستم دارنده برادرکشی ونوزاد۴روزه ویکساله داستان زیندگیماخیلی طولانی ودشواراست امنیت بابام نداره گروجهل طالبانی دنبالش استن حرگزراه برگشت نداریم ازدولت آلمان میخاهم مارابه پناهندگی قبول نمایندممنون۰۹۹۱۹۳۹۹۰۸۹

 53. سلام من از کشور آلمان درخواست پناهندگی دارم
  من یک خانواده شش نفره دارم دو دختر و دو پسر سه دانه مدرسه ای دارم که خیلی علاقه دارند ادامه تحصیل بدهند ولی پولش را نمی توانم جور کنم یک نفر کارگر هستم به زور می توانم خرج خانه را در بیاورم نه جایی برای افغانستان رفتن دارم نه جایی ماندن در ایران من از کشور زیبای آلمان تقاضا دارم پناهندگی من را قبول کند اگر نه بچه هایم از ادامه تحصیل می مانند من امیدم به قبولی پناهندگی آلمان است در افغانستان نمیتوانم بروم به جرم شیعه بودنم به جرم خانه ماندن دخترهایم خواهش می کنم قبول کنید تشکر

 54. سلام آیا این پناهنده گی حقیقت داره
  بودیجه لازم هست اگر لازم هست چقدر
  آیا اقامه ایران لازم هست
  داشتن پاسپورت الزامی هست
  همه خانواده ثبت نام کنند یا سرپرست

 55. سلام‌مومن‌احمدی‌هستم‌‌دارای‌پاسپورت‌خانواری‌خانواده‌شیش‌نفری‌هستیم‌پسربزرگم‌که‌۱۵سالشه‌‌توی‌مدرسه‌که‌خاستن‌خفتش‌کنن‌از‌خودش‌دفاکرده‌‌ازطریق‌قانون‌حل‌شد‌و‌الان‌دوباره‌قصد‌جان‌پسرموکردند‌پسرم‌نه‌میتونه‌مدرسه‌بره‌ونه‌میتونه‌بیرون‌ازخونه‌بره‌کسی‌‌هست‌کمک‌مان‌کنه‌‌خودمام‌یک‌کاریگر‌ساده‌هستم‌‌اگر‌راهش‌است‌برام‌بفرسینش‌‌آلمان‌که‌از‌درسش‌نمونه‌‌ماکه‌بغیرازکاریگر‌‌چزی‌دیگری‌نشدیم‌‌تواین‌کشور‌لطفا‌دست‌مارو‌بگیرید‌ممنون‌تون‌میشم

 56. سلام عرض ادب
  اسم من میراول سنجری است
  افغان استم فعلا در کشور ایران زنده گی میکنم خودم همسرم است یک بچه هم دارم بعد اومدن طالبان اواره ایران شدم درینجا زنده گی خیلی سخت است
  کسی میتوند کمک کند برم بر کشور دیگه خیلی ممنون میشم
  ۰۹۹۰۲۴۵۶۵۷۹
  وات ساپ

 57. Mein Name ist Ahmad zia Amiri. Und ich komme aus Afghanistan. Und wohne ish im Iran mit meinem Frau. Und
  ? haben wir ein son. Er heißt Ahmad Firdaws Amiri und wir vollen nicht Deutschlands fahren, wie kann wir

 58. سلام امید که برای من رسیدگی شود اسم خالقداد رحمانی از افغانستان فراری آمدم ایران شرایط سخت قرار دارم تشکری میکنم از کشور دوست آلمان برای ما افغان های رسیدگی کنند طالب ها کس های هستند که خون خور زور گو آدم کوش قاتل هستند نمیتوانم افغانستان برگردم ایران ده شرایط سخت هستم

 59. سلام
  بنده یک تن از تبعه افغانستانی به مدت دو ماه می شود که با پاسپورت و به طوری قانونی وارد ایران شدم، و در ایران برای اتباع افغانستانی هیچ گونه امتیاز و برنامه های شغلی وجود ندارد و از طرف دولت ایران و ملت ایران همه‌ی اتباع افغانستانی مورد تبعیض ملیتی، شغلی،اجتماعی و در همه موارد تحت فشار هستیم، آیا امکان سفر توسط پاسپورت از کشور ایران به کشور های اروپایی و مخصوصا کشور آلمان را دارم؟
  اگر امکان دارد چه شرایط های دارد؟
  ممنون زحمات تان هستیم با احترام

 60. با عرض صلام و خسته نباشید آرمان علوی هستم بیست ساله متولد افغانستان و در حال حاضر ساکن ایران دارای دیپلم ریاضی فزیک ،ب دلیل نبودن بودجه و نداشتن اقتصاد نتونستم درسمو ادامه بدم اگر امکانش هست کمک کنید بهم ک بتونم ب آلمان یا یک کشور اروپای برای رسیدن ب اهداف و آینده درخشان دسترس پیدا کنم جهان سپاس

 61. سلام عرض ادب خدمت شما بزرگوار بنده ۳۱ساله از نظامیان دولت جمهوری اسلامی افغانستان رتبه نظامی تورن افسراطلاعاتی وزرات دفاع جمهوری اسلامی افغانستان بودن ش۱۶سال تحصیل کردم در رشته نظامی یکبار زخمی شدم در جنگ رویاروی با طالبان در ولایت کندز یک کلیه کبد کیسه صفرا خود از دست دادم به زبان روسی فارسی در صدی بر انگلیسی بلدیت دارم شاغل هم می‌باشم خیاطی را خوب بلدم در ایران بنده مورد آزار آریا پولیس قرار گرفتم چندین بار زندگی خیلی سخت را سپری میکنم مدارک تحصیلی وتهدید که از طرف دولت حاکم شدم در دست رس خونواده ام قرار دارد لطفاً کمک کنید تا برهرکشوری که بتونم پناهنده شوم ممنون میشم

 62. سلام من حسینم من و در ایران زندگی میکنم و همینجا بدنیا آمدم و بزرگ شدم قصدم اینکه از طریق ویزای کاری ب آلمان بروم یعنی یک کاری را اینجا یادبگیرم و برای گرفتن ویزا اقدام کنم و سوالم اینه که چه کار یا حرفه ای در کشور آلمان درآمد خوب تری دارد و یا بیشتر در گرفتن ویزا تاثیر دارد؟

  ممنون میشم پاسخ بدین❤

 63. انجنیر نجیب الله عزیزی هستم رئیس اسبق خدمات سکتوری ولایت سرپل افغانستان مدت بیشتر از یکسال در بند طالبان بودم فعلا در ایران به سر میبرم در صورت امکان تمام اسناد هایم را ارائه میکنم

 64. سلام خسته نباشید من علی آغا علیزاده هستم ما ۲ نفر هستیم من ۱۸ سالم وخواهرم ۱۷ سالش هست ما برای تحصیلات و کار به آلمان مخواهیم بیاییم مابی سرپرست هستیم بخاتر نداشتن مدارک توی ایران خیلی عضیت میشیم لطفا به ما کمک کنید

 65. با عرضی سلام خسته‌ نباشید بنده رحمت الله رضایی هستم احلی افغانستان و ۱۹ سال سن دارم الان در ایران زندگی میکنم و مشکلی اقتصادی دارم میخوام به آلمان مهاجرت کنم آیا ممکن است یا خیر
  ممنون میشم اگه راهنمایی کنید !

 66. سلام اسدالله دلسوز مشکلاتی که پیش آمده افغانستان ترک کردم پاسپورت افغانی دارم قانونی آمدم ایران تولد ۱۳۷۰ ایران جای مناسب نبود برای من اگر میشه برای من کمک کشور آلمان ویزای بشردوستانه درخواست دارم خواهشمندم برای شما برای من کمک کنید من استاد ساختمان سازی شغل من است افغانستان مشکلات زیاد دارم دیگر نمی‌توانم بر گردم۰۹۹۶۵۲۶۲۸۴۸شماره من

 67. سلام.. خانواده من در دولت بودن به این دلیل ما را شکنجه و ازیت وآزار فرار نموده و در ایران زندگی سختی داریم سه برادرم هم در ارتش ویکی نزد خارجی ها بگرام هم وظیفه انجام داده اس

 68. من یک دختر افغانستانی ام که با خیلی بد بختی و بی سر نوشتی به سر میبرم من متعلم صنف دوازده بودم که طالبان منو به نکاه اجباری از بابام خاست و بابام هم مجبور شد تا از راه غیر قانونی من با فامیلم را بیارن ایران و الان هم خیلی خیلی روزگار سختی داریم لطفاً از بین الملل تقاضای کمک داریم تا من ادامه تحصیل بدم لطفاً کمک کنین و الان هم جان بابام در خطر است چون بابام نظامی پیشین بود لطفاً کمک کنید

 69. من منحیث یک دختر افغانستانی که کشورش تحت تسلط طالبان است و دختران با بی سر نوشتی و نکاه اجبار با طالبان دهشت افگن مجبور میشن درخواست کمک دارم و خودم هم یکی از ان دختران استم و من از بین الملل تقاضای کمک دارم تا با من کمک کنید لطفاً تنها امید من و امثال دختران مثل من چشم به امید شماست لطفاً مارا نا امید نسازید کمک کنید تا من در کشور شما درس خوانده از طریق کشور شما به کشور رنج دیده خود کمک نمایم لطفاً

 70. درخواست من از کشور آلمان و از بین الملل تقاضای کمک دارم ما به جرم افغان بودن و دختر بودن اینگونه تنبیح میشیم لطفاً به ما کمک کنید لطفاً به من کمک کنید تا مه دختران بفهمانیم که دختر بودن ننگ نیست من مدرسمو تمام کردم میخاستم دانشگاه بخانم که متاسفانه طالبان نذاشتن تحصیلاتمو ادامه بدم درخواست من منحیث یک دختر افغانستانی کمک است تا در کشور شما درس خوانده و به کشور رنج دیده خود کمک نمایم لطفاً

 71. محمدعارف حیدری هستم اهل افغانستان فعلا در کشور ایران زندگی میکنم در افغانستان تحت خطر هستم در حکومت پیشن ثارانوال بودم دوباره افغانستان رفته نمتوانم اگر برای پناهندگی در کشور آلمان ثبت نام کنم شما همراهی کنید

 72. سلام من میخام برم آلمان تا هدفی که من داشتم بهش نرسیدم فرزندانم به هدفشون برسن تحصیل نام بهترین هدف زندگیم هست من نتونستم انجام بدم سخت کارمی کنم بایک دست تافرزندانم پیشرفت کنن ممنون اگر بپذیرید این بنده حقیر وفقیر را به آلمان

 73. سلام من میخام برم آلمان تا هدفی که من داشتم بهش نرسیدم فرزندانم به هدفشون برسن تحصیل نام بهترین هدف زندگیم هست من نتونستم انجام بدم سخت کارمی کنم بایک دست تافرزندانم پیشرفت کنن ممنون اگر بپذیرید این بنده حقیر وفقیر را به آلمان

 74. سلام من ارزو اکبری هستم ما ۳نفر هستیم پدر مادرم وخودم پدرم کار نمیتونه بکنه مادرم هم زیف است من کار بیرون بلد نیستم درس کامل نخواندم تا ۵دبستان خواندم پدر مشکل پولی استخوان مراتیز اکترس سابیدگی زانو داره نمی تونه کار کنه برای پناهنده گی باید چه کار کنم

 75. سلام امیده توخی استم بادوفرزندم ایران استم شوهر م المان اس میخواهم وقت درسفارت المان بگیرم کمک کنید

 76. سلام
  من دعوت نامه المان دارم و هنوز دستم نرسیده
  ولی ایرانیا میگن به اتباع ویزامتریک ،ویزه توریستی نمیده
  آیا حقیقت داره؟؟؟
  اگر همکاری میتوانید لطفا جواب بدید

 77. سلام عرض ادب خدمت شما
  سیدعلی هاشمی استم مدت ۹ سال در ارتش افغانستان ایفای وظیفه نمودم زیر تهدید طالبان بودم پناه اوردم به ایران زن بچه افعانستان اس از شما خواهشمندم به کشور آلمان همکاری نماید
  خودم افعانستان نرفتع نمیتانم خانواده ام به تهدید مواجه اس

 78. سلام دولت حسین یاوری هستم اهل افغانستان دارای چهارتا فرزند فعلا درخراسان رضوی مشهد ایران زندگی میکنم من قبلادر ارتش افغانستان بودم نمیتوانم برگردم افغانستان جانم در خط است از شما درخواست پناهندگی در کشور آلمان دارم لطفاً کمک نماید

 79. خسته نباشید من محمد صدیقی هستم اتباع افغانستان فعلاً در ایران اقامت دارم ی‌خواستم برای زندگی بهتر برای تحصیل به آلمان مهاجرت داشته باشم برای پناهندگی آلمان مرا کمک کند من از ایران و آلمان برای تحصیل و زندگی بهتر فعلاً اوضاع زندگیم در ایران خیلی خراب هست وضعیت اقتصادی در ایران خراب است وضعیت اتباع افغانستانی در ایران خراب است برای افغانستانی‌ها ارزشی قائل نیستم لطفاً مرا کمک کنید تا مثل یک انسان در جامعه زندگی کنم خواهش می‌کنم من را کمک کند من به تنگ آمدم اینجا در ایران اقعاً برای افغانستانی‌ها ارزش قائل نیستند ارزش انسانی

 80. سلام خسته نباشید خدمت شرکت کاری آلمان لطفا یک هم کار داشته باشد .برای مهاجرت به آلمان هالا هر کشوری باشد ویزه کاری بدهد . بند حاضرم شرکت کنم . تشکر از هم کاری شما.

 81. سلام محمدنعیم جوزجانی هستم مدت پانزده سال درارتش ملی افغانستان در ولایت قندهار،هلمند،ارزگان،زابل،ومزارشریف باقوای ناتو وظایف محاربوی وامنیتی اجرا نمودم دوسال بیشتر میشه حکومت جمهوری افغانستان به دست طالبان سقوط کرد مجبور شدیم به کشور ایران پناهنده شویم وفعلا هم کشور ایران،وپاکستان تصمیم گرفتن افغانهای بدون مدرک اخراج کنند،ودرافغانستان جان مان درخطر میباشد، امیدوارم دفتر سازمان ملل،وکشور آلمان جهت پذیرش افغانهای آسیب پذیر کمک وهمکاری کنند

 82. در افغانستان تا کلاس ۱۸خواندم شرایط خراب بود نتوانستم ادامه بیتم هگر کشور المان برای ما افغان کدام برنامه دارد لطفاً هرچی عاجل اقدام کند چون که دیگه نمیتوانیم ماه ادامه بیتیم از هرطرف سری ما ظلم شکنجه است به افغانستان برویم طالبان ازیت میکنن به ایران بیایم پلیس ایران دیپورت میکنه هگر کشور المان واقعا میخاهد برای ما افغان ها کمک کند اقدام کنید اینم شماره تماس من است۰۹۹۳۵۱۴۵۵۱۲

 83. سلام خسته نباشید ببخشید ما هم شرایط زندگیمون خیلی سخته دیگه اینجا تحمل نداریم میشه تماس بگیرین ممنونتونم

 84. سلام اسم من جمعه خان اسحاق زاده است ولی من در ایران هستیم کار میکنم اگر کار باشه من هم میایم می خواهم ثبت نام کنیم در افغانستان کار نیست این شماره من ۰۰۹۸۹۹۱۷۲۴۹۹۱۷ است واتساپ دارم

 85. سلام اسم من جمعه خان اسحاق زاده است ولی من در ایران هستیم کار میکنم اگر کار باشه من هم میایم می خواهم ثبت نام کنیم در افغانستان کار نیست این برای کار به خارج کشور ثبت نام میکنم این شماره من واتساپ هم دارم به این ۰۰۹۸۹۹۱۷۲۴۹۹۱۷شماره

 86. سلام ارز ادب خدمت شما من تنها زندگی میکنم پاسپورت افغانستان با مدارک میخام معاجرت کنم آلمان کسیو ندارم میخام یه زندگی جدید شروع کنم برای کاری گری میرم متولد ۱۳۸۴هستم اگه میشه کمکم ? ممنون میشم

 87. سلام خسته نباشید خداداد حیدری هستم من با خانواده هستم چطوری میتوانم ویزه آلمان را به دست بیارم جانم به خطر است شرایط زندگی خیلی سخت است فراری شدیم آمدیم به کشوری ایران هستم کمک همکاری کنید ممنون میشم مدارک دارم پاسپورت دارم ۰۹۹۰۷۲۳۱۳۵۶

 88. سلام وقتتان بخیر من ذبیح الله حشمتی هستم و نزدیک ۸ ماه میشه که در ایران زندگی می‌کنم و اما ندارم و درس اینکه پلیس ایران منو دیپورت کنه مجبور هستم پنهانی گشت و گذار کنم شما هم می‌فهمید که طالبان با افراد دارای معلولیت رفتار خوب ندارن چون احساس می‌کنند که جز از سربازان پیشین یا نیروهای سابق امنیتی بودند به خودمم هم یک فرد دارای معلولیت هستم و فعلاً در ایران زندگی می‌کنم که قبلاً هم در آلمان بودم و در سازمان فریدن استاف رفتم و یا بهتر بگوییم هلال احمر افغانی یا سلمیاشته که افغان‌هایی دارای معلولیت را در دمای جمهوریت با آلمان انتقال می‌داد و تداوی می‌کرد من هم جز از اونا بودم حالا می‌خوام دوباره به آلمان مهاجرت کنم آیا شرایطش هست که به من کمک کنید یا خیر لطفاً هر چیزی در خبرش را برایم بدهید چون من باید هر چیزی در از ایران خارج شوم با تشکر از دولت به آلمان

 89. سلام من یک دختر ۲۲ساله هستم وپدرم در دولت قبلی فرمانده بوده و بخاطر طالبان از افغانستان ب ایران مهاجرت کرده در ایران شرایط سختی داریم و طی ۲۵سال ک در ایران هستیم ب ما اقامت داده نشده بخاطر وضعیت پدرم نمیتونم ب افغانستان بریم. لطفا کمک مان کنید.

 90. سلام و خسته نباشید
  اتباع افغانستانی مقیم ایران هستم و مدارک اقامت قانونی هم دارم
  می‌خوام بدون که آیا میشه از طریق کارت شانس آلمان ، درخواست ویزا کرد ؟ یعنی من با وجود این که افغانستانی هستم میتونم از کشور ایران درخواست ویزای کارت شانس آلمان رو انجام بدم ؟

 91. Hi, I’m Ehsanullah, I’m an athlete who loves football and I can’t play football right in Afghanistan, I play in one of the country’s stadiums, but the Taliban won’t allow us to play football because they say your legs are known and your body is known, cover your vagina and Holly, I can’t exercise for fear and guard, we’re tired, please help me to keep going right ??

 92. سلام حترامات تقدیم خدمت شما ،
  زمان الدین امیری هستم مدتی دوسال میشود در کشوری ایران زندگی میکنم قبلاً در حکومتی جمهوریت در افغانستان در صفوف نیروی ویژه یعنی نیرو خاص مدتی ۷سال ایفای وظیفه نموده ام ما دوباره افغانستان رفته نمی‌توانیم فعلآ زندگی م خیلی دشوار می‌باشد ،باما همکاری نمایند ،

 93. سلام سیدقربان امیری هستم یک پلیس دولت پیشی بعد از آمدن طالبان شرایط سخت شد از راه قاچاقی به ایران آمدم فعلا تهران زندگی میکنم ۸ بچه زیر ۱۸ سال دارم ازمدرسه دانشگاه مانده و۲ خانم دارم که همه بیکارم ازدولت آلمان درخواست ویزا بشردوستان دارم در این سایت های من دوبار نظر من نوشتم

 94. سلام من تاجیک هستم با سختی تونستم درسم را تا دیپلم بخونم ونتونستم وارد دانشگاه بشم بخاطر هزینه های بالا به رشته ورزش رزمی مشغول شدم و الان هم مربی ورزش و داور مسابقات هستم و به دلایل مشکلات سیاست مذهبی و مشکلات بیکاری وبیماری پدرم مشکل کبد دارن در وضعیت خوبی نیستیم و نمیتونم به آسانی کار کنم همان طور که آرزویم درس خواندن بود که نشد ما ۶ نفریم پدر مادر و ۴تا بچه و درخواست پناهندگی بشر دوستانه را تقاضا میکنم

 95. سلام من صفی الله حسنیار هستم
  دیپلم پرستاری دارم
  دو سال میشه از افغانستان خارج شد مقیم ایران هستم
  حالا می‌خوام مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم
  لطفاً کمک کنیم

 96. سلام من صفی الله حسن یار هستم
  دیپلم پرستاری دارم
  دو سال میشه از افغانستان خارج شد مقیم ایران هستم
  حالا می‌خوام مهاجرت کنم و ادامه تحصیل بدم
  لطفاً کمک کنیم

 97. سلام من قمبر وفا هستم قبلآ در ارتش افغانستان بودم با آمدن طالبان در افغانستان من تحت تعقیب بودم و آمدم ایران فعلآ تهران هستم لطفآ کمکم کنید تا در یکی از کشورهای اروپایی مثل آلمان برایم ویزه بدهد ممنون تان این هم شماره تماس
  ۰۹۰۴۵۳۸۳۲۰۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درخواست شما با موفقیت ثبت شد

همکاران ما در اسراع وقت بابت اعلام زمان مشاوره رایگان مهاجرت با شما تماس خواهند گرفت